استخدام بازاریاب خانم وآقا در کل کشور

۱۳۹۳/۱۲/۲۳ تعداد بازدید: ۳۷۰۴

استخدام بازاریاب خانم وآقا در کل کشور

سلام :

تخفیف 2020 با هدف گسترش دامنه فعالیت به تمام کشور اقدام به جذب نیروی بازاریاب خانم وآقا به صورت تمام وقت یا پاره وقت مینماید .

لذا از تمامی دوستان گرامی که آشنایی به بازاریابی دارند دعوت به کار به عمل می آید .

استخدام در مشهد :

با عنایت به اینکه مرکز اصلی شرکت در مشهد میباشد لذا به دوستانی که اقدام به فعالیت در شهر مشهد نمایند علاوه بر پورسانت بالا  حقوق ثابت نیز تعلق خواهد گرفت .

استخدام در شهرستانها :

دوستان عزیزی که در شهرستانها ویا استانهای دیگر سکونت دارند وتمایل به همکاری با وب سایت تخفیف 2020 دارند میتوانند از فرم تماس با ما موضوع را مطرح نمایند مبلغ پرداختی به بازاریاب شهرستان درصد قابل توجهی از پورسانت دریافتی از فروشنده می باشد لذا دوستانی که تمایل به فعالیت دارند میتوانند از فرم تماس با ما با قید شهر مورد درخواست کار اقدام به همکاری نمایند .

نماد-الکترونیک تخفیف 2020
تخفیف های شهر شما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه تجارت الکترونیک 2020وابسته به شرکت بازرگانی آترپان راه وران به شماره ثبت 28805 وشماره ملی 10380440734 می باشد
طراحی وب سایت، :اجرا و پشتیبانی توسعه فناوری اطلاعات اینتک
logo-samandehi
وب سایت بزرگ تخفیف 2020 در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ثبت شده وتمامی کالاها وخدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوط میباشند وفعالیتهای این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .
قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد .