پرسش و پاسخ

+ طرح پرسش جديد
محمد
سلام :من میخوام به عنون فروشنده در این سایت مشغول به کار شوم فرایند عضویت یا تعرفه رو ندیدم میشه راهنمایی بفرمایید .

تخفیف 2020

سلام :

محمد عزیز شما در زمان ثبت نام میتوانید از گزینه عضویت به عنوان فروشنده استفاده نمایید وآدرس دقیق خود را اعلام نمایید کد ارسالی توسط سایت برای شما ارسال میگردد بعد از درج کد قرارداد برای شما نمایش داده شده وشما بعد از آپلود وامضا وارسال برای شرکت میتوانید به عنوان ارایه دهنده خدمات در وب سایت مشغول به فعالیت گردید .

ضمنا تعرفه سایت 10 درصد از قیمت کالای تخفیف خورده میباشد یعنی اگر کالایی 20 هزارتومان است و50 درصد تخفیف دارد قیمت میشود 10 هزارتومان وتعرفه از مبلغ 10 هزارتومان اخذ میگردد .

 

 

سمیرا
سلام :نحوه عضویت در سایت چگونه است ؟

 تخفیف 2020

سلام :

شما از منو بالا گزینه عضویت را انتخاب وبا ثبت مشخصات میتوانید به عنوان کاربر از خدمات وب سایت اقدام نمایید .

 

 

 

رضا
سلام :از چه تاریخی سایت شروع به کار میکنه ؟

 سلام:

 

دوست خوبم سایت در حال تست است وشروع به کار از 25 فروردین ماه است .

اعتمادی
سلام
من در سایت ثبت نام کردم وخرید کردم الان خودم میخوام به عنوان فروشنده در سایت فعالیت کنم میشه راهنمایی بفرمایید .

 تخفیف 2020

سلام :

دوست خوبم ضمن تشکر از شما باید اعلام کنیم شما در پروفایل کاربری خود گزینه ای دارید به نام تبدیل به فروشنده در سایت از آن استفاده ونسبت به تکمیل فرایند اقدام نمایید بعد از تکمیل میتوایند نسبت به ارایه خدمات به کاربران اقدام نمایید .

الناز
سلام :
عضویت واشتراک در خبرنامه چه تفاوتهایی با هم دارند ؟

 تخفیف 2020

سلام :

شما زمانی که در خبرنامه عضو هستید از تخفیفهای هر روز هر شهری که تمایل داشته باشید مطلع میشوید در صورتی که عضویت داشته باشید میتوانید از خدمات وب سایت مثل خرید کوپن تخفیف یا فعالیت به عنوان فروشنده استفاده نمایید وشما میتوانید از هر دو گزینه استفاده نمایید تا هم از تخفیفهای جادویی بی اطلاع نباشید هم در صورت تمایل خرید نمایید .

 

 

نعیمی
سلام :
آیا کوپن تخفیف را باید در همان روز استفاده نمایم ؟

 تخفیف 2020

سلام :

دوست خوبم در هر کوپن تخفیف شرایط استفاده از آن قید گردیده است وابتدا وانتهای خدمات دهی آن فروشنده مشخص است شما در بازده زمانی اعلامی فروشنده میتوانید از برگه تخفیف خود استفاده نمایید ضمنا حتما قبل از مراجعه هماهنگی بفرمایید .

حسین
سلام :من میخواهم برای دوستم یک کوپن تخفیف تهیه کنم میشه راهنمایی بفرمایید ؟

 تخفیف 2020

سلام :

دوست خوبم شما در ذیل هر کوپن تخفیف قسمتی وجود دارد به نام هدیه به دوستم شما با انتخاب آن وبعد از پرداخت هزینه ودرج مشخصات هدیه گیرنده میتوانید نسبت به ارسال برای دوست خودتون وهدیه دادن اقدام نمایید .

 

نماد-الکترونیک تخفیف 2020
تخفیف های شهر شما
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه تجارت الکترونیک 2020وابسته به شرکت بازرگانی آترپان راه وران به شماره ثبت 28805 وشماره ملی 10380440734 می باشد
طراحی وب سایت، :اجرا و پشتیبانی توسعه فناوری اطلاعات اینتک
logo-samandehi
وب سایت بزرگ تخفیف 2020 در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ثبت شده وتمامی کالاها وخدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوط میباشند وفعالیتهای این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .
قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد .